Kibice także rozpoczęli sezon

Przemyskie Bractwo ma za sobą pierwszy wyjazd w sezonie 2014/2015. - Pierwszy wyjazd pokazał, że jest dobrze - uważają sami zainteresowani.

"Na wyjazd udajemy się w dwóch grupach. Pierwsza ekipa w ok. 60 osób wyrusza z samego rana nad zalew do Radymna. Nad wodą spędzamy kilka godzin. Gdy dostajemy info z Przemyśla że autokar i reszta aut już wyjechały my również jedziemy do Skołoszowa. Na stadionie w sumie jest nas ok. 200 osób mamy ze sobą dwie flagi "Przemyskie Bractwo" oraz "Fredropol". Miejscowi przyjmują nas bardzo sympatycznie kilkukrotnie śpiewają że w Przemyślu tylko Polonia. Z naszej strony przez cały mecz doping chwilami bardzo dobry.

Niestety nasi piłkarze przegrywają. Po meczu zawodnicy dostają od nas kilka ciepłych słów no i oczywiście obiecują poprawę od następnego meczu. Walczymy o powrót do III ligi i nikt sobie nie wyobraża że będzie inaczej!

W drodze powrotnej ekipa samochodowa odwiedza jeszcze Ujkowice (FC Czuwaj) podczas meczu z Fredropolem. Liczymy na jakieś atrakcje jednak zebrana ekipa Czuwaju postanowiła bawić się w chowanego w pobliskich lasach".

źródło: facebook.com/PrzemyskieBractwo