Zwycięskie otwarcie

Zawodnicy Pawła Załogi, rozpoczęli rundę wiosenną rozgrywek IV-ligi podkarpackiej, od zwycięstwa nad ekipą beniaminka ze Skołoszowa, tym samym rewanżując się za nieoczekiwaną porażkę z początku sezonu.

Mecz nie należał do najciekawszych. Przez większą część spotkania, żadna ze stron nie potrafiła stworzyć sobie klarownej sytuacji. Gospodarze trafili dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy. W polu karnym faulowany został najlepszy strzelec Polonii Arkadiusz Gosa a sędzia bez chwili zawahania wskazał "wapno". Do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem pokonał Damiana Buczkowskiego.

Po zmianie stron, sytuacja na boisku nie uległa większym zmianom.

Gospodarzom udało się trafić po raz drugi, dopiero w doliczonym czasie gry. Gapiostwo obrońców ze Skołoszowa wykorzystał Mateusz Wanta, ustalając tym samym wynik spotkania na 2:0.

Polonia Przemyśl 2-0 (1-0) LKS Skołoszów