Wielkie święto pod znakiem zapytania

Chodzi oczywiście o mecz z krakowską Wisłą z okazji 105-lecia istnienia Polonii, zaplanowany na 2 maj.

Czy do niego dojdzie? Wciąż nie wiadomo. Zgody na organizację imprezy nie wydała policja, zdaniem której stadion nie spełnia wymogów bezpieczeństwa.

Nad poprawą sytuacji pracują kibice, którzy od kilku dni uczestniczą w remoncie i poprawie infrastruktury obiektu.

- Robimy wszystko, by 2 maja ten mecz się odbył i był świętem dla całego miasta- powiedział prezes Stowarzyszenia Kibiców Polonii Przemyśl, Robert Wróbel.

Czas nagli, w najbliższy poniedziałek władze klubu muszą złożyć do policji kolejną prośbę o możliwość organizacji tej imprezy.

W tym wszystkim nie było by nic dziwnego-impreza masowa rządzi się przecież swoimi prawami. Jednak niespełna dwa lata temu, gdy na tym samym obiekcie występowali kaskaderzy, a na trybunach zasiadło około 1000 osób, nie było większych problemów z organizacją imprezy.