Trwa wspaniała passa Polonii

Piłkarze Polonii Przemyśl śrubują ligowy rekord, wczoraj w spotkaniu wyjazdowym w Tuczempach pokonali tamtejszy Piast 3:0. Dla podopiecznych Pawła Załogi było to 5 ligowe zwycięstwo z rzędu i 16 nie przegrany mecz.

Polonia do siatki rywali trafiła szybko bo już w 3. minucie, autorem bramki był najskuteczniejszy strzelec zespołu Arkadiusz Gosa.

Gospodarze najbliżej wyrównania byli w 23. minucie, gdy do piłki ustawionej na "jedenastce" podszedł Damian Demski. W tej rywalizacji lepszy okazał się jednak Piotr Krzanowski i to "Przemyska Barcelonka" schodziła na przerwę z korzystnym rezultatem.

Na kolejne bramki kibice musieli czekać aż do ostatniego kwadransa spotkania. Najpierw w 76. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Jakub Kokoć a po kolejny 2 minutach i bramce Arkadiusza Gosy na tablicy  widniał już wynik 3:0.

Dla Polonii było to 5 z rzędu wygrane ligowe spotkanie i 16 w którym zespół nie doznał porażki.

Krzanowski- Barszczak,Kuźniar,Załoga,Jaroch- Tabisz,Mikulec (Kokoć 73'), Gosa (C)- Sedlaczek (Ovczar 46'), Świst (Kalawski 68'), Wanat.

Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 0:3 (0:1)